1. Strona główna
  2. /
  3. Świat zdrowia
  4. /
  5. Komory Hiperbaryczne

Sortowanie:

Komora hiperbaryczna na sprzedaż

W ofercie naszego sklepu dostępne są 2 komory hiperbaryczne: komora miękka Maxi i komora twarda Maxi Steel. Komory różnią się od siebie budową oraz ciśnieniem, które w nich wzrasta. W komorze hiperbarycznej miękkiej ciśnienie wzrasta do 1,3 ATA, a w komorze twardej jest to 1,5 ATA. Bardziej popularną i częściej kupowaną jest kapsuła hiperbaryczna miękka ze względu na to, że sprawia wrażenie bardziej przytulnej i przestrzennej. 

Komora hiperbaryczna- działanie

Działanie komory hiperbarycznej jest bardzo proste. Osoba wchodzi do komory, kładzie się w niej, komora jest zapinana i następnie w komorze zaczyna rosnąć ciśnienie. W ciśnieniu docelowym dla danej komory przebywa się przez około godzinę. W komorze wdycha się tlen przez maseczkę z koncentratora tlenu, a dzięki temu, że w kapsule jest podwyższone ciśnienie pomaga to w transporcie tlenu przez krew do wszystkich tkanek, narządów, komórek. 

Tlenoterapia hiperbaryczna

Tlenoterapia hiperbaryczna staje się coraz bardziej popularna, ponieważ każdy wie jak ważny jest tlen do życia, do transportu składników odżywczych, do odbudowy uszkodzonych tkanek, itd. Tlenoterapia świetnie działa na problemy ze snem, brakiem energii, bóle głowy i wszelkie problemy zdrowotne. Wspomaga ona leczenie wielu chorób m.in choroby serca, układu oddechowego, autyzm, itd. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z komór hiperbarycznych i kupują je na użytek własny lub po to aby rozwinąć swój biznes.

Menu