1. Strona główna
  2. /
  3. Świat Relaxu & SPA

Sortowanie:

Relax i SPA

Relax i czas dla siebie są człowiekowi niezbędne w życiu. Pozwalają odpocząć, pozbierać myśli i zregenerować się.

Najlepszym rozwiązaniem na zapewnienie sobie namiastki SPA bez wychodzenia z domu jest posiadanie własnych produktów czy urządzeń w domowym zaciszu. Nasza oferta obejmuje sauny, jacuzzi, groty solne czy też tężnie solankowe. Dzięki nim nie tylko zrelaksujesz się ale również zadbasz o swoje zdrowie. Nie każdy ma możliwość wyjazdów co kilka dni do spa, a posiadając namiastkę tego u siebie w domu jesteśmy w stanie korzystać z tego ile chcemy i kiedy chcemy. Plusem produktów w naszej ofercie jest to, że są to indywidualne projekty, które jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb każdego.

Jacuzzi

W naszej ofercie dostępne są jacuzzi budowane pod potrzeby klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie dopasować wygląd i wymiary urządzenia do naszego pomieszczenia. Własne jacuzzi pozwoli nam na odprężenie i regenerację.

Sauny

W naszej ofercie dostępne są również różne rodzaje saun budowane specjalnie pod indywidualne potrzeby klienta. Czy ma być to sauna zewnętrzna, sauna w domu, sauna kilkuosobowa- nie ma dla nas żadnego problemu. Sauna jest bardzo dobra dla naszego zdrowia i budowania odporności.

Groty solne i tężnie solankowe

Marzyłeś kiedyś o własnej grocie solnej w domu lub o mini tężni solankowej? U nas spełnisz swoje marzenie. Jesteśmy w stanie zrobić to w twoim domu, mieszkaniu lub hotelu. Będzie to świetny dodatek do oferty lub dobra inwestycja na własny użytek, która pozwoli zadbać o zdrowie.

Menu