Sortowanie:

FOTOWOLTAIKA, INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Fotowoltaika wykorzystuje promieniowanie słoneczne i przekształca je w energię elektryczną. Proces ten jest możliwy dzięki panelom fotowoltaicznym. Powstały w ten sposób prąd wykorzystywany jest do zasilania urządzeń elektrycznych, ogrzewania pomieszczeń lub podgrzewania wody.

Na system fotowoltaiczny składają się m.in panele fotowoltaiczne, które montowane są zazwyczaj na dachach lub gruntach od strony południowej. 

Fotowoltaika szczególnie dla domów jednorodzinnych to duża inwestycja. Natomiast w długoterminowej perspektywie czasu jest opłacalna. Pozwala zaoszczędzić pieniądze znacznie obniżając rachunki za prąd oraz unikając podwyżek cen energii elektrycznej.

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej można liczyć na programy dofinansowań, dzięki którym w znacznym stopniu obniżymy koszt inwestycji

Efekty działania instalacji zależne są od dostępu do światła słonecznego, dlatego panele montowane są na dachu budynku lub gruncie tak aby nie były zacienione.

Moc instalacji fotowoltaicznej powinna być dostosowana do naszego zużycia energii.

SKLEP Z MODUŁAMI FOTOWOLTAICZNYMI

W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszej jakości. U nas znajdziesz produkty firm takich jak: Ja Solar, Hyundai, Longi Solar, Solaredge, Fronius, Huawei, Sofar Solar. 

HURTOWNIA PV

Posiadamy produkty do stworzenia instalacji fotowoltaiczne tj.: panele fotowoltaiczne, inwertery, mikroinwertery, optymalizatory, falowniki.

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Jeżeli chcesz zakupić niewielkie ilości danego produktu to znalazłeś swoje miejsce. Nasz sklep obsługuje również klientów zainteresowanych zakupami detalicznymi.

Menu