Sortowanie:

Brak wyników.

FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE

Folia grzewcza to tzw. grzejnik działający na podczerwień. Występuje ona w różnych grubościach, szerokościach, mocach grzewczych i zastosowaniach. Folia grzewcza jest podstawą grzewczą w nowych budynkach jak i starszych domach, które przeszły termomodernizację.  Koszt zainstalowania folii grzewczych jest najniższym ze wszystkich opcji ogrzewania budynku.

Folie grzewcze instalowane są w domach, mieszkaniach, biurach oraz budynkach wielkopowierzchniowych takich jak magazyny lub hale produkcyjne. Służą one najczęściej do ogrzewania podłogowego lub ściennego.

Ogrzewanie pomieszczeń foliami grzewczymi może służyć jak główne źródło grzania lub jako dodatkowa pomoc w ogrzaniu powierzchni.

Folia grzewcza jest grzejnikiem elektrycznym z grzałką węglową, która zawiera grafit. Pod wpływem oporu elektrycznego zaczyna wytwarzać ciepło, które w postaci podczerwieni ogrzewa przedmioty znajdujące się w zasięgu promieniowania.

Moc folii grzewczej powinna być dobrana odpowiednio do wielkości pomieszczenia, stopnia termoizolacji oraz indywidualnych potrzeb.

 

SKLEP INTERNETOWY Z FOLIAMI GRZEWCZYMI

W naszym sklepie zdecydowaliśmy się na sprzedaż folii grzewczych firmy RED SNAKE. Jest to LIDER na rynku niezawodnego i oszczędnego ogrzewania foliami grzewczymi.

HURTOWNIA FOLII GRZEWCZYCH

U nas znajdziesz produkty potrzebne do zainstalowania folii grzewczej Red Snake m.in.: folie grzewcze o rożnej mocy, maty grzejne, pianki izolacyjne, promienniki, taśmy: butylową i izolacyjną oraz przewód elektroenergetyczny.

Jeżeli interesują Cię zakupy hurtowe folii grzewczych firmy Red Snake skontaktuj się z nami mailowo.

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Jeżeli chcesz zakupić niewielkie ilości danego produktu to znalazłeś swoje miejsce. Nasz sklep obsługuje również klientów zainteresowanych zakupami detalicznymi.

Menu