Sortowanie:

Grill  ogrodowy na sprzedaż

Lato to czas super pogody, urlopów, spotkań ze znajomymi, czy rodziną  na świeżym powietrzu a jednym z najpopularniejszych sposobów na spędzanie tego czasu jest grillowanie.

Sklep z grillami ogrodowymi.

W naszej ofercie znajdziesz grille węglowe w kształcie zwierząt: dzika, jelenia, konia, lwa, łosia, niedźwiedzia i wilka. Są to grille wykonane przez ukraińskiego producenta. Dzięki temu, że mają tak oryginalny wygląd posłużą jednocześnie jako ozdoba ogrodu. Świetnie nadadzą się do nadleśnictw, agroturystyk, hoteli, ale też domów jednorodzinnych. Grille węglowe są najbardziej popularne. Cieszą się wygodą użytkowania oraz niepowtarzalnym smakiem i aromatem potraw na nich przyrządzanych. Grille w naszym sklepie charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i designerskim wyglądem.

 

 

Grill  węglowy

Charakterystycznemu smaku nadaje dym z brykietu lub węgla drzewnego które to są niezbędne by korzystać z naszych grilli . Grille węglowe to również najbezpieczniejsze rozwiązanie dla osób, które nie chcą korzystać z butli gazowych. Dzięki takim sprzętom każdy miłośnik grillowania może zostać prawdziwym mistrzem rusztu.

Menu