Sortowanie:

DESKA BETONOWA IMITUJĄCA DREWNO

W ofercie naszego sklepu znajdziesz deski betonowe. Deska posłuży idealnie na tarasy, balkony oraz rabaty kwiatowe.  Idealnie sprawdzi się jako podłoże pod grilla czy altanę. Deska betonowa  może być również  zastosowana  jako powierzchnia parapetów, ścieżek ogrodowych. Z desek istnieje możliwość wykonania donicy, która świetnie sprawdzi się jako przydomowy warzywniak. Świetnie komponuje się z ogrodami rustykalnymi jak i nowoczesnymi. Deskę można układać w systemie modułowym dzięki czemu uzyskujemy oryginalny i naturalny wygląd. Sposoby ułożenia deski zależą od wizji i wyobraźni klienta. W naszym sklepie dostępnych jest wiele kolorów desek: od brązowych, przez bordowe do szarych. 

DESKA BETONOWA NA TARAS

Deski z betonu mają ważną cechę jak i przewagę nad tymi prawdziwymi, gdyż są wytrzymałe. Wytrzymają deszcz, śnieg, lub jakiekolwiek inne warunki klimatyczne. Nasze produkty są całkowicie mrozoodporne.

Drewno betonowe doskonale odzwierciedla naturalną strukturę i piękno starego, ale również nowego drewna. Deski nie mają również możliwości zbutwienia przez co nie stracą swojego naturalnego wyglądu.

DESKA BETONOWA DO OGRODU 

Efekt drewna nigdy nie wychodzi z mody dzięki czemu posłuży wiele lat i wpisze się we wszystkie style ogrodowe.

 Deski betonowe są dostarczane do klientów na paletach zabezpieczone przed zniszczeniami.

DESKA BETONOWA DREWNOPODOBNA

Menu