1. Strona główna
  2. /
  3. Świat ogrodu

Sortowanie:

ARCHITEKTURA OGRODOWA

Dzięki architekturze ogrodowej jesteśmy w stanie zwiększyć funkcjonalność naszego ogrodu. Dobierając odpowiednio produkty jesteśmy w stanie stworzyć otoczenie, które wpasuje się w nasz gust oraz będzie świetnym powiększeniem naszego domu lub mieszkania. Do architektury ogrodowej zaliczamy między innymi: oczka wodne, figury, ścieżki, itp. Istnieją różne rodzaje stylów ogrodowych: od ogrodów rustykalnych, przez nowoczesne, do ogrodów w stylu japońskim. Dzięki produktom w naszym sklepie stworzysz przepiękne, funkcjonalne i przyjemne wnętrze ogrodowe, którym będziesz mógł cieszyć się z rodziną i znajomymi.

SKLEP OGRODNICZY ONLINE

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty wyselekcjonowane pod względem jakości, wytrzymałości oraz estetyki wykonania. Są to produkty odporne na wszelkie warunki klimatyczne dzięki czemu posłużą przez długie lata.

DESKA BETONOWA

W naszym sklepie znajdziesz HITy sezonu wiosna/ lato czyli deska betonowa imitująca wygląd drewna, z której również możesz stworzyć donicę betonową oraz grill ogrodowy w kształcie zwierząt- u sąsiada takiego nie znajdziesz! Na naszej stronie dostępny jest również beton stemplowany odporny na warunki klimatyczne.

Oferta naszego sklepu stopniowo będzie się powiększać i już niedługo znajdziecie u nas fontanny oraz rzeźby ogrodowe.

GRILL OGRODOWY

Menu