1. Strona główna
  2. /
  3. Świat nieruchomości

Sortowanie:

Działki na sprzedaż w Polsce

W naszej ofercie znajdują się dwie działki budowlane:

Działka budowlana o powierzchni 1240m2 i Działka 1026 m2 z projektem domu i pozwoleniem na budowę które znajdują się w miejscowości  Dzierzążenko 3 km obok Złotowa w woj. Wielkopolskim na ekologicznym  Osiedlu przy Wiatraku. Osiedle przy Wiatraku wyróżnia to, że z każdej działki niesie się piękny widok na zabytkowy Wiatrak Holenderski sprzed pierwszej Wojny Światowej.  Złotów to piękne rozwojowe miasto z piękną promenadą, parkami i dużą ilością jezior i lasów.

Działki inwestycyjne w Jastrowiu o powierzchni 2,3405 ha i o powierzchni 2,2322 ha. Sprawdzą się dla firm, które szukają działki pod swoje magazyny.

Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom znajdujący się na Osiedlu przy Wiatraku w miejscowości Dzierzążenko pod Złotowem. Prosta forma domu podkreśla jego nowoczesność i estetykę. Dom zaprojektowany w bardzo funkcjonalnym układzie- parterowy z możliwością zaadaptowania poddasza o powierzchni 21m2.  Dom w stanie surowym. GRATIS instalacja fotowoltaiczna 5 kWp. Nie czekaj i już dziś zainwestuj w swoją przyszłość!

Apartamenty na sprzedaż na CYPRZE

Aktualnie w naszej ofercie mamy 4 apartamenty w 4 miastach:

AJIA NAPALARNAKA, LIMASSOL, PAFOS

Zakup nieruchomości w tym niezwykle popularnym wśród turystów z całego świata kraju, to nie tylko szansa na dodatkowe pieniądze z wynajmu apartamentu lub  mieszkania, ale także świetny pomysł na prywatną bazę wypadową podczas cypryjskich wakacji.

Kup – Wypoczywaj

Wynajmij – Zarabiaj

Menu