Sortowanie:

Tynk dekoracyjny sklep online

Tynk dekoracyjny jest nowoczesnym rozwiązaniem stosowanym na różnych rodzajach powierzchni m.in.: ściany, sufity, wazony, kominki, itd. Tynk dekoracyjny jest bardzo trwałym rozwiązaniem dzięki czemu posłuży przez wiele lat. 

Tynk ozdobny

W naszej ofercie znajdziesz tynk dekoracyjny z kruszonego szkła. Dzięki niemu osiągniesz oryginalny efekt zapewniający wygląd gwieździstego nieba. Tynk dekoracyjny firmy Innowacyjne dekoracje 3D zapewni ozdobny blask, a wieczorami przy sztucznym świetle nada klimatu dzięki milionom mieniących się iskierek.

Tynk dekoracyjny wewnętrzny i zewnętrzny

Tynk jest bardzo trwały oraz odporny na warunki klimatyczne dzięki czemu można go stosować na większość powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych. Tynk jest banalnie prosty w nakładaniu dlatego nie trzeba zlecać tego zadania fachowcom. Poradzi sobie z nim każdy kto znajdzie chwile wolnego czasu i chęci do pracy. 

Kruszone szkło dekoracyjne

W naszej ofercie dostępne są 4 kolory tynku: zielony, bursztynowy, czarny i biały. Do każdego zestawu dołączona jest żywica, na którą aplikowane jest szkło. Tego typu tynk dekoracyjny bardzo łatwo utrzymać w czystości. Jeżeli jesteś osobą, która lubi trochę błyskotek we wnętrzu to świetnie trafiłeś. Tynk przyozdobi każde pomieszczenie czy to salon fryzjerski, kosmetyczny, pokój, korytarz, kuchnia, itd.

Menu