Sortowanie:

Świeczniki drewniane- sklep internetowy

Dzięki świecom możemy osiągnąć ciepły, przytulny i nastrojowy klimat we wnętrzu. Świeczniki są biżuterią dla świec, dzięki którym dopasujemy wygląd naszej świecy do wnętrza. Drewniane świeczniki dębowe świetnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu: rustykalnym, skandynawskim ale również nowoczesnym.

Świeczniki z drewna dębowego

W naszej ofercie znajdują się świeczniki z drewna dębowego, robione ręcznie. Świeczniki są olejowane w celu zabezpieczenia przed niszczeniem i butwieniem drewna. Ze względu na to, że wykonane są z drewna dębowego mają nieregularne kształty co nadaje każdemu z nich oryginalności. W drewnie wydrążone są otwory na świeczki typu tealight. Obecnie w ofercie naszego sklepu dostępne są świeczniki na: 1, 2, 3, 4 i 5 świeczek. 

Świeczniki drewniane rustykalne 

Drewniane świeczniki debowe idealnie podkreślą wygląd świątecznego stołu, nadadzą niepowtarzalny charakter we wnętrzu, ocieplą jesienne oraz zimowe wieczory. Dzięki temu, że świecznik wykonany jest z prawdziwego drewna dębowego podkreśli on blask świec i sprawi, że przeniesiemy do wnętrza namiastkę letniego ogniska

Świeczniki ręcznie robione

W naszym sklepie znajdziesz świeczniki robione ręcznie. Wykonane są z największą starannością przez miłośników pracy w drewnie. Każdy ze świeczników jest niepowtarzalny, a jeżeli dodamy do nich np. gałązki iglaków, piękną figurkę i trochę mchu osiągniemy przepiękny jesienno- zimowy stroik.  Drewno jest naturalnym surowcem, które poniekąd narzuca nam pewne formy jeżeli chcemy zachować jego naturalność. Z tego względu występuje też duża różnorodność w kształtach świeczników. Każdy znajdzie coś dla siebie: od najprostszych form po różne zakręcone kształty uformowane przez naturę. 

Menu